Короткий опис дисконтної програми LUXCARTE

Перелік закладів, що беруть участь у дисконтній програмі: мережа ресторанів Argentina Grill , клуб Plazma (м. Харків), клуб Galaktika (м. Харків).

Дисконтна картка є іменною та накопичувальною. Початковий дисконт - 10%. При накопиченні суми до 60 000 грн, ваш дисконт збільшується до 15%. При накопиченні суми до 120 000 грн, ваш дисконт збільшується до 20%.

Повний опис дисконтної програми LuxСarte

Дисконтна програма LuxСarte

Умови дисконтної програми:

Учасником дисконтної програми може стати кожен гість наших закладів LuxСarte, який досяг 18 років. Пред'явивши картку, учасник дисконтної програми гарантовано отримує знижку у всіх ресторанах LuxСarte. За замовчуванням кожен гість отримує дисконт 10%. Активація дисконтної картки відбувається протягом 7-10 календарних днів після коректного заповнення реєстраційної анкети. Дисконт по картці надається при наступному відвідуванні одного із закладів Мережі. Далі вмикається накопичувальна система, яка далі дозволяє отримати знижку розміром 15 і 20%.

Гість дає згоду на використання і обробку своїх персональних даних, зазначених в анкеті. Компанія LuxСarte має право використовувати дані, зазначені в реєстраційній анкеті, для відправки sms-повідомлень, e-mail розсилок без права передачі третім особам.

Учасник дисконтної програми автоматично стає учасником всіх розіграшів, що проводяться компанією LuxСarte, про що йому буде повідомлено sms-повідомленням.

Правила накопичення

Не забувайте використовувати накопичувальну картку при оплаті рахунків в ресторанах, що беруть участь у дисконтній програмі LuxСarte.

При накопиченні суми в еквіваленті до 60 000 грн, ви отримуєте картку з дисконтом 15%.

При накопиченні суми в еквіваленті до 120 000 грн, ви отримуєте картку з дисконтом 20%.

Сума може змінюватися в залежності від інфляції.

Правила користування дисконтною карткою

Дисконтна картка є іменною і не може бути передана, подарована, залишена у спадок або як-небудь інакше використана третіми особами.

Знижки по дисконтній картці не сумуються з іншими видами знижок і не поширюються на спеціальні пропозиції.
Дія дисконтної картки не поширюється на великі корпоративні заходи і банкети.

У разі зміни анкетних даних (прізвища, адреси, контактного номеру телефону) необхідно повідомити про це в інформаційний центр LuxСarte за тел.: +38 067 126 00 00.

Кожен гість може бути власником тільки однієї дисконтної картки!

Знижка надається ТІЛЬКИ ЗА НАЯВНОСТІ дисконтної картки. У разі її втрати необхідно повідомити про це в інформаційний центр за тел .: +38 067 126 00 00 для того, щоб загублена карта була заблокована і видана нова.

Дисконтна картка не має терміну дії.

 

Примітка

Картка є власністю LuxСarte і може бути вилучена за рішенням керівництва Компанії або адміністрації одного з ресторанів, що беруть участь у дисконтній програмі.

Компанія LuxСarte залишає за собою право скасувати або змінити всю Програму або її частину в будь-який час як з попереднім повідомленням про це, так і без нього. Компанія LuxСarte не нестиме відповідальність за будь-які втрати або збитки, що виникли в результаті таких змін або скасувань.

TOP